Top Ad unit 728 × 90

http://www.tkqlhce.com/click-7320551-11383893

5 Nejlepší čínské Eshop Koupit Mobilní Telefony

Čínský mobilní telefony

5 Nejlepší čínské Eshop koupit mobilní telefony? Pokud chcete koupit čínský mobilní telefon a máte pochybnosti, tento příspěvek vám může pomoci ... Zvýrazněte nejlepší čínské webové stránky, abyste si mohli koupit mobilní telefon bezpečně a za nejnižší ceny.

Značkové mobilní telefony v Číně získávají stále více a více trhu v Evropě, především pro inovace, vynikající konfiguraci a hlavní: jsou levnější. Dnes jsou čínské smartphony mezi nejlepšími na světě a soutěží za stejných podmínek s tradičními značkami, jako jsou Apple, LG a Samsung, a to nejen na čínském nebo asijském trhu, ale i celosvětově.

Čínský mobilní telefony

Ano, nízká cena je stále největší atrakcí čínských mobilních telefonů. Ale hlavním zájmem spotřebitelů je s ohledem na spolehlivost a bezpečnost čínských obchodů. Dokonce i proto, že riziko nákupu na mezinárodních stránkách je větší, a v případě problémů s nákupem nebudete mít nikoho, komu byste si stěžovali.

A protože mobilní telefony mají poměrně vysokou hodnotu, péče musí být zdvojnásobena, a tak se vyhnout budoucím problémům. Přemýšleli jsme o tom, že jsme vybrali seznam nejlepších stránek v Číně, abychom si koupili mobilní telefony.

Nejlepší Čína Eshop koupit mobilní telefon:

Porovnáváme čísla největších obchodů a zohledňujeme stížnosti týkající se stížností společnosti ResellerRatings.com, což je celosvětová měřítka v kvalitě internetového obchodu, a získala více než 5 milionů recenzí z více než 198 000 internetových obchodů po celém světě. Podívejte se na náš seznam:


1. Gearbest
Site: www.gearbest.com/cell-phones

GearBest je pravděpodobně nejlepší čínský internetový obchod na nákup mobilních telefonů. Vyniká jak nízkou cenou, tak kvalitní službou poskytovanou zákazníkovi. V Gearbest najdete všechny významné značky čínských smartphonů, které jsou dobře známé pro inovace, špičkové výkony a vynikající hospodárnost.

Hlavní značky:  Xiaomi, ONEPLUS, ASUS, HUAWEI, Vernee, Lenovo, OUKITEL, Ulefone, Elephone, BLUBOO.2. GeekBuying
Site: www.geekbuying.com/android-phones

Jedná se o jiný obchod, který se vyznačuje hodně, vždy splňuje termíny a s dobrým zákaznickým servisem. Ačkoliv GeekBuying není pro Čechy příliš známý, je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí koupit levné a kvalitní smartphony. V obchodě je k dispozici více než 400 modelů telefonů Android a vyniká tím, že nabízí bezplatnou přepravu pro všechny produkty.

Hlavní značky:  Xiaomi, LeTV, ZTE, HOMTOM, Meizu, ASUS, HUAWEI, Vernee, Lenovo, OUKITEL, Ulefone, Elephone, BLUBOO.


3. Banggood
Site: www.banggood.com/wholesale-smartphones

Na třetím místě seznamu nejlepších stránek Číny k nákupu mobilních telefonů máme BangGood, který má velmi pozitivní kvalifikaci na webu ResellerRatings.com. V současné době je obchod s hodnocením 9,24 / 10, vynikajícím hodnocením vzhledem k tomu, že poskytuje produkty po celém světě. Navzdory hlavnímu zaměření na maloobchodní prodej má BangGoog skvělé ceny, soutěžící s parťami s giganty, jako jsou Aliexpress a DX, a dokonce nižšími cenami u některých produktů. Slabost obchodu je, že na rozdíl od většiny míst v Číně není nákladní doprava, takže je dobré vypočítat tuto cenu při rozhodování o skladě.

Hlavní značky:  Xiaomi, ONEPLUS, DOOGEE, LeEco, HUAWEI, OUKITEL, Lenovo, LEAGOO.


4. TomTop
Site: www.tomtop.com/cell-phones

Tomtop je jedním z čínských časově nejúspěšnějších internetových obchodů, které prodávají převážně mobilní telefony a elektroniku. To je určitě obchod, který je třeba zvážit při nákupu čínského smartphonu. Prodávají několik značek s dobrými cenami a bezplatnou přepravou do celého světa. V současné době má hodnocení 8,78 / 10, což je vynikající hodnocení vzhledem k tomu, že poskytují produkty po celém světě, což samozřejmě vyžaduje velkou práci logistiky a některé problémy jsou nevyhnutelné.

Hlavní značky:  Blackview, Umi, Coolpad, Maze, Xiaomi, Ulefone, UHANS, LeEco, HUAWEI, Vernee, BLUBOO.


5. Etoren
Site: www.etoren.com/cell-phones

Etoren také není příliš dobře známý, ale je jistě jedním z nejlepších míst v Číně koupit mobilní telefon. Vždy má dobré hodnocení na ResellerRatings.com, drtivá většina spotřebitelů v obchodě poskytla 5 hvězdiček a oznámila, že mají dobré zkušenosti s nákupem svých výrobků z Číny s Etoren. Při hodnocení recenzí si můžeme uvědomit, že se velice rychle přepravují a výrobky jsou skutečně popsány na webových stránkách.

Hlavní značky:  Xiaomi, Apple iPhone, Samsung Galaxy, Lenovo, Sony Xperia, Huawei.

závěr

Mobilní telefony lze koupit přímo v Číně na spolehlivých a spolehlivých prodejnách. Čínský průmysl se zlepšil a nabízí stále více kvalitních zařízení. Můžete si koupit slavné značky a čínský trh, který našel více prostoru na trhu. Hlavní atrakcí Číňanů jsou nízké ceny spojené s nejnovějšími technologiemi. Je důležité vypočítat dovozní daně, abyste zjistili, zda skutečně stojí za to. Pokud si koupíte mobilní telefon přímo z Číny, navštivte naše webové stránky a podívejte se na nejlepší obchody!
Otázky? Nechte to v komentářích.

Viz též: 10 Nejlepších čínských E-shopy pro import produktů v roce 2018

5 Nejlepší čínské Eshop Koupit Mobilní Telefony Reviewed by Gilson Oliveira on 20:17 Rating: 5
All Rights Reserved by z Číny - Čínské Eshopy © 2014 - 2018
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Jméno

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.