Top Ad unit 728 × 90

http://www.tkqlhce.com/click-7320551-11383893

10 Nejlepších čínských E-shopy pro import produktů v roce 2019

Nejlepších čínských E-shopy pro import produktů

Jaké jsou nejlepší e-shopy pro import z Číny? To není snadná odpověď, protože existují tisíce čínských internetových obchodů prodávajících různé produkty.

Abychom se pokusili pomoci těm, kteří chtějí začít dovážet z Číny, učinili jsme tento seznam s přihlédnutím k uživatelským názorům, indexu stížností, spolehlivosti a nabídnutým službám.

Jak vybrat spolehlivý obchod?

Ideální je vždy nakupovat z obchodů, které již několik let existují na trhu a které již mají dobré jméno mezi spotřebiteli a to lze pozorovat ve fórech a místech specializovaných na import.

Dalším dobrým způsobem, jak hodnotit mezinárodní obchod, je prostřednictvím stránky ResellerRatings.com, která je celosvětovou referencí v kvalifikačních online obchodech, a získala více než 6 milionů recenzí z více než 200 000 internetových obchodů po celém světě.

Funguje to takto: Spotřebitel se může zaregistrovat na internetových stránkách, učinit komentář a doručit poznámku internetovému obchodu, kde uskutečnil nákup, a pro zajištění přesnosti kvalifikace je nutné informovat číslo faktury nákupu a Po registraci jsou všechna hodnocení kontrolována a publikována pouze po schválení.

Nejlepší čínské e-shopy pro dovoz produktů v roce 2017

Až do nedávné doby byla Aliexpress zahájena v Číně jako nejlepší místo pro dovoz výrobků a měla nejlepší ceny. Dnes máme ale několik konkurentů, v některých případech s mnohem nižšími cenami než Ali.

Takže je vždy nejlepší hledat ceny na několika čínských webových stránkách před uzavřením nákupu, takže určitě ušetříte ještě více. Podívejte se na nejlepší možnosti momentu:


1. GearBest
Odkaz na obchod: www.gearbest.com
Tento obchod je rozhodně vrcholem roku, rostou hlavně kvůli nízkým cenám a dobrým obchodům.
Dobré koupit: Smartphones Chineses, Notebooks, Smartwatch, Tablets Windows.


2. BangGood
Odkaz na obchod: www.banggood.com
Další obchod, který rostl hodně, je jedním z nejstarších, stále ještě v provozu, je od roku 2004 online. Má skvělé ceny a je určitě jedním z nejpopulárnějších obchodů momentu.
Dobré koupit: Čínské smartphony, notebooky, LED lampy, tablety a drony


3. Tomtop
Odkaz na obchod: www.tomtop.com
Jedná se o obchod, který je v České republice ještě málo známý, ale patří k největším v Číně. Prodává několik produktů s velmi konkurenčními cenami, stojí za to ověřit.
Dobré koupit: Čínské smartphony, 3D tiskárny, Android TV, tablety a drony


4. Aliexpress
Odkaz na obchod: www.aliexpress.com
Věřím, že všichni už známe Aliexpress, už to není jediná možnost, ale stále má skvělé ceny a je jistě jedním z nejvyhledávanějších obchodů pro nákup z Číny....
Dobré koupit: Prodává všechno.


5. Mini In The Box
Odkaz na obchod: www.miniinthebox.com
Možná mnozí lidé o tomto obchodě slyší právě teď, ale už má dostatek zkušeností, pokud jde o dodávky zboží po celém světě..
Dobré koupit: Apple příslušenství, příslušenství Samsung, hodinky a šperky.


6. Light In The Box
Odkaz na obchod: www.lightinthebox.com
Lightinthebox je jedním z lídrů v online prodeji mezi internetovými stránkami Číny. Na stránkách najdete vše od oblečení a obuvi až po elektroniku a příslušenství.
Dobré koupit: Oděvy; Svatební šaty a party šaty; Cyklistika; Lustry a kohouty.


7. DHgate
Odkaz na obchod: www.dhgate.com
DHgate se zaměřuje především na malé a střední zákazníky z celého světa, navzdory silnému velkoobchodnímu prodeji můžete dokonce koupit jeden kus.
Dobré koupit: Čínské smartphony, notebooky, LED lampy, tablety a drony


8. Rotita
Odkaz na obchod: www.rotita.com
Rotita.com je čínský obchod se specializací na dámskou módu s velkoobchodními cenami. Ačkoli se specializuje na oblečení, Rotita také prodává boty, kabelky, šperky, doplňky, spodní prádlo, dětské oblečení a dokonce kostýmy a kostýmy.
Dobré koupit: Oblečení a obuv.


9. Dresslily
Odkaz na obchod: www.dresslily.com
Tam najdete oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti za super nízké ceny. Je jedním z nejlepších čínských obchodů s oděvy a doplňky. Prodejna prodává jak velkoobchodní, tak i maloobchodní a vše přímo z Číny
Dobré koupit: Čínské smartphony, notebooky, LED lampy, tablety a drony


10. Geekbuying
Odkaz na obchod: www.geekbuying.com
Jiný obchod, který není v Evropě dobře znám, ale určitě patří mezi nejlepší čínské obchody. Má skvělé ceny a je jistě jedním z nejpopulárnějších obchodů momentu.
Dobré koupit: Smartphony, televizní boxy; Tablety; IP kamery; Bicí DJI Mavic Pro a Phantom 4 Pro

Vrať se vždycky!

A to byl náš článek o nejlepších online obchodech v Číně. Vzhledem k tomu, že čínský trh je každým dnem stále více globalizovaný, spotřebitelé po celém světě mají velký zájem o výrobky vyráběné v Číně. Pokud uvažujete o importu z Číny, vždy se podívejte na naše články, protože vždy aktualizujeme web se zprávami. Naším cílem je přinést užitečné informace, aby vaše nákupní zkušenosti v zahraničí byly stále více příjemné! Doufáme, že vám tento článek pomůže. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, nechte nám připomínky.

Viz též: Top 50 Nejlepších E-shopy Koupit Přímo z Číny (Ověřených)

10 Nejlepších čínských E-shopy pro import produktů v roce 2019 Reviewed by Gilson Oliveira on 22:55 Rating: 5
All Rights Reserved by z Číny - Čínské Eshopy © 2014 - 2018
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.