Top Ad unit 728 × 90

http://www.tkqlhce.com/click-7320551-11383893

Čínské eshopy - 15 čínských obchodů s dopravou zdarma

čínských obchodů s dopravou zdarma
Nakupujeme přímo z Číny s dopravou zdarma do České republiky? Ano, můžete ... Dovedete si představit, že má schopnost koupit něco velmi levné, že v Číně a dostat domů bez placení lodní dopravy. Pro je to možné, mnoho čínských internetových stránek nabízejí dopravu zdarma u většiny produktů, žádná minimální mezní hodnota.

Nemluvě o tom, že je vždy lepší zvolit formu levnějšího nebo doprava zdarma je k dispozici, protože pak vaše objednávka má menší riziko vzniku vybírání dovozních daní nebo DPH.

Připomínajíc, že osvobození od daně se vztahuje pouze na objednávky v hodnotě nižší o 22 Euro, tedy žádná cla nebo je daň splatná. Ale pozor! Není to tak jednoduché. Více informací na internetových stránkách celní správa.

Také se vyhněte velmi velké a těžké balíky. Pokud je to možné pokusit se frakcionaci pořadí, pokud kupujete různé produkty, jako je například doprava je zdarma, budete mít žádné další náklady s tím a určitě se riziko výběru daní bude mnohem nižší.

Podívejte se na seznam 20 online obchodů v Číně koupit s dopravou zdarma:1. Light in the Box
odkaz: www.lightinthebox.com

Lightinthebox je jedním z lídrů v on-line prodeji mezi místech Číny. Na stránkách najdete vše od oblečení a elektroniku do obuvi a doplňků. Zahájen v roce 2006, Lightinthebox.com je jedním z nejlepších on-line obchodů v Číně.


2. Mini in the Box
odkaz: www.miniinthebox.com

To je jeden z nejoblíbenějších čínských obchodů, které prodávají přes internet, je ve vzduchu od roku 2006. Možná, že mnozí lidé slyší toto úložiště právě teď, ale ona už má hodně zkušeností, když to přijde k přepravě zboží po celém světě.


3. Gear Best
odkaz: www.gearbest.com

Společnost má centrálu v Shenzhen GearBest prodává své výrobky po celém světě, s jednoduchým a objektivní stránce je jasně vidět informace o popis a produktů. To je jistě jeden z nejlepších voleb mezi čínskými webových stránek k nákupu elektroniky.


4. Aliexpress
odkaz: www.aliexpress.com

Aliexpress je druh Ebay Číňanů, sdružuje velký počet dodavatelů, což umožňuje nejlepší ceny a široký sortiment výrobků, jiný diferenciál místě je bezpečnost nabídla kupujícímu společnosti, která zprostředkovává nákup a zaplatit prodávající, dokud je zboží dodáno.


5. BangGood
odkaz: www.BangGood.com

Banggood byla založena v roce 2004, se sídlem v Guangzhou, prosperující město v jižní Číně. Je to vynikající volbou mezi místech Číny. Tam najdete celou řadu produktů, které koupíte, tím Banggood má více než 30.000 druhů výrobků v širokém spektru kategorií.


6. DHgate
odkaz: www.DHgate.com

To je velmi podobný aliexpress, ale nemusí investovat mnoho reklamy a tak může cvičit nižší ceny. Jako platforma transakce, DHgate je zaměřena především na malých a středních odběratelů z celého světa, a to navzdory silné být velkoobchodní Můžete si dokonce můžete koupit jeden kus.


7. Rotita
odkaz: www.rotita.com

Rotita.com je čínský obchod specializující se na dámské módy s velkoobchodní ceny. Přestože se specializuje na oblečení se Rotita také prodává obuv, kabelky, šperky, doplňky, spodní prádlo, dětské oblečení a dokonce i kostýmy a cosplay kostýmy.


8. BuyInCoins
odkaz: www.buyincoins.com

Přístupem na stránky BuyinCoins.com okamžitě na vědomí, že tento obchod se zaměřuje na velkoobchodní, protože nemají priority estetiku, ale ceny produktů. Je to webová stránka, která umožňuje nakupovat přímo od výrobců v Číně, a to, co přitahuje nejvíce pozornosti jsou ceny v obchodě, a to i mezi čínskými obchodech je těžké konkurovat.


9. Belle Lily
odkaz: www.bellelily.com

Tam najdete oblečení a doplňky pro ženy, muže i děti v Super nízké ceny. Je nejlepší čínské obchody s oděvy a doplňky. Obchod prodává na velkoobchodní i maloobchodní a všechny přímé z Číny, oblečení za velmi příznivé ceny a dodávky po celém světě.


10. DX.com
odkaz: www.dx.com

DealExtreme (DX.com) je jedním z největších a nejlepších internetových obchodů v Číně. Prodávat po celém světě se DX.com stal referenčním když přijde na nákup z Číny. Je mezi favority evropských spotřebitelů a je uznáván jako spolehlivý a bezpečný obchodě.


11. FocalPrice
odkaz: www.FocalPrice.com

Jedním z nejvíce tradiční, prodává všechno elektroniku, oblečení, mobilní telefony, televize Android...


12. Cafago
odkaz: www.Cafago.com

Skvělý obchod prodává všechno elektroniku, oblečení, mobilní telefony, svítilny a další.


13. Teknistore
odkaz: www.teknistore.com

Jedním z nejvíce tradiční, prodává všechno elektroniku, oblečení, mobilní telefony, RC hračky a další...


14. Tmart
odkaz: www.Tmart.com

Dobré ceny prodává všechno elektroniku, oblečení, mobilní telefony, svítilny a další.16. JoyBuy
odkaz: www.JoyBuy.com

Prodává všechno elektroniku, oblečení, mobilní telefony, hodinky a další.


17. GeekBuying
odkaz: www.GeekBuying.com

Geek produkty, elektronika, počítače, hry, "generické GoPro" android TV, chytré hodinky


Závěr

Jak jsme viděli koupit z Číny, může být velmi levné. Kromě velmi nízkých cen nabízejí čínské internetové stránky bezplatnou přepravu do mnoha zemí světa. Správně obdržíte zboží ve vaší zemi bez zaplacení nákladu. V tomto článku jste se dozvěděli o nejlepších online obchodech v Číně, které nabízejí tuto výhodu spotřebitelům. Protože je to import, je důležité vždy vědět, jaké jsou vstupní poplatky zboží ve vaší zemi. Doufáme, že se vám tento článek líbil. Naším cílem je uspokojit vaše nakupování v zahraničí. Pokud máte nějaké dotazy nebo máte nějaké návrhy, nechte nám připomínky!

Viz též: 10 Nejlepších čínských E-shopy pro import produktů v roce 2017
Čínské eshopy - 15 čínských obchodů s dopravou zdarma Reviewed by Gilson Oliveira on 14:51 Rating: 5
All Rights Reserved by z Číny - Čínské Eshopy © 2014 - 2018
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Jméno

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.